Výlety v Dubaji s místním českým průvodcem

Dubaj výlety na které jen tak nezapomeneš 

Přepnout filtry
Filter by label:

Filtrovat podle typu:

Načítá výsledky ...

Zažijte Dubaj autenticky

Vyberte si z více než 15 autentických výletů v Dubaji a z více než 3 různých profesionálních průvodců. Chystáš se do Dubaje nebo už tam jsi a rád bys zažil něco výjimečného? Vydej se s námi na výlety po Dubaji a zažij Dubaj očima místních. Čeká na Tebe spousta výletů s českým průvodcem, který v Dubaji dlouhodobě žije, takže ho zná naprosto perfektně. Nejenom, že Tě vezme na výlet, ale dá Ti i spousta rad a tipů, na to jak si Dubaj užít na maximum a vyhnout se turistickým místům. A když turistická místa nebudeš chtít vynechat, poradí ti, kde je nejlepší je navštívit, tak aby sis je užil bez stresu a bez houfů lidí. A co všechno můžeš v Dubaji zažít?

Kam na výlet v Dubaji

Poznej ho s naší českou průvodkyní Emou, která Tě Dubají provede jako místní. A když už jsi viděl v Dubaji všechno, je čas poznat okolí. Vydej se s průvodkyní Emou do na výlet do královské městečka Al Ain, kde navštívíš datlovou oázu, královský palác a nejvyšší horu Emirátů. Chtěl by ses podívat i do města Abú Dhabí? Není problém, průvodkyně Ema Tě tam vezme v rámci jednodenního výletu. Prohlídku Dubaje si pro Tebe připravila také naše další místní česká průvodkyně Míša, která Tě vezme do starého a nového města a k Burj Khalifa. A máme pro Tebe ještě něco! Co si tak udělat výlet do pouště kousek od Dubaje a projet se po písečných Dunách v džípech s klimatizací? V poušti zažiješ i úžasný západ slunce a večer zakončíš výbornou tradiční večeří. Všechny nejlepší výlety v Dubaji jsou v češtině a jsou soukromé, takže je program výletu na Tobě, rádi vyhovíme Tvým přáním a každý výlet přizpůsobíme, tak aby sis z Dovolené v Dubaji odnesl nezapomenutelné zážitky. Přečti si rozhovor s průvodkyní Emou, která v Dubaji už několik let žije.

Dubaj výlety s českým průvodcem

Výlety v Dubaji očima místních

Dubaj výlety v češtině

Autentické výlety v Dubaji

Dubaj výlety očima místních

Dubaj výlety ceny

Dubaj zážitky

Dubaj zážitky s českým průvodcem

Nejlepší Dubaj výlety

Ceny jednotlivých výletů v Dubaji spolu s detaily výletů najdete přímo v profilu každého výletu, stačí se na ně prokliknout. Zažijte Dubaj očima místních.