Likexpats.com

Chtěl bys prožít svoji dovolenou či návštěvu cizí země autenticky? Navštívit místa, kam nechodí turisté a cestovat bez jazykové bariéry? Žít jeden den či dva jako lidé žijící v zahraničí?

Díky likexpats.com se ti tento sen může splnit! Dokážeme tě totiž spojit s Čechy a Slováky žijícími v místě, do kterého chceš cestovat.

Pokud jsi už někdy navštívil/a známé žijící v zahraničí, určitě jsi tuto cizí zemi zažil/a úplně jinak a dodnes na to vzpomínáš.
Právě Češi žijící ve světě znají zahraničí perfektně, je to jejich domov a ukážou ti ty nejkrásnější místa, provedou tě městem, doporučí neturistické restaurace nebo tě pozvou na večeři s místními.

 

 

O mně

Tomáš Naňák, CEO

Před 5 lety jsem se odstěhoval do zahraničí, konkrétně do Španělska. Bylo to poprvé, kdy jsem zažil zahraničí jinak, ne jako turista, ale jako místní. Tady jsem si uvědomil obrovský rozdíl, jaký je mezi klasickou turistickou návštěvou prostřednictvím agentury a návštěvou s místním průvodcem, který je tu doma.
Momentálně žiji na Malorce, kterou jsem měl vždycky v podvědomí jako turistický ostrov. Až jako místní obyvatel jsem zjistil, že je tu spousta krásných oblastí a míst, kde můžete zažít tu pravou Malorku. A tehdy jsem se rozhodl zprostředkovat pomocí platformy likexpats.com tento zážitek i vám.
Zažij i ty zahraničí jinak, autenticky a bez jazykových bariér!

 

 

Proč Likexpats?

Naší vizí je umožnit každému zažít cizí zemi autenticky.

Věděl/a jsi, že každý 6. Čech žije v zahraničí?

My jsme toho využili a vytvořili platformu, která propojuje Čechy a Slováky žijící v zahraničí s těmi, kteří touži jejich zemi navštívit. Právě oni ti dokážou zajistit prohlídky míst, výlety a veškeré další aktivity. Vše v češtině, takže i bez znalosti lokálního jazyka nebudeš nijak omezen/a.

S našimi průvodci se nudit nebudeš!

Zažiješ věci a navštívíš místa, která ti žádná turistická agentura nenabídne.