Ubytování přes Likexpats

Jak si zarezervovat ubytování přes Likexpats? Jak to funguje? 

Pokud už máš letenky, stačí v kalendáři u konkrétního ubytování zadat termíny a ověřit dostupnost. Do 24 hodin ti dostupnost ubytování ověříme.

Můžu si letenky koupit u vás? A co transfer z letiště? 

Letenky sice neprodáváme, ale nabízíme asistenci při jejich nákupu. Dej nám vědět, kam a v jakém termínu se chystáš a my ti pošleme odkaz na nejlepší možnosti letu. Transfer z letiště ti pomůže zajistit přímo majitel/majitelka ubytování. Poradí ti také s pronájmem auta či skútru a samozřejmě ti dá tipy na výjimečná místa, kam se s běžnou cestovkou rozhodně nedostaneš.

Ještě letenky nemáš? Pak ti doporučujeme nejdříve ověřit dostupnost ubytování.  Jakmile ti dostupnost v požadovaném termínu potvrdíme, zakup letenky. S výběrem vhodných letenek ti rádi pomůžeme, a tak nás neváhej kontaktovat.

Výlety přes Likexpats

Jak fungují výlety přes Likexpats? 

Spolupracujeme s profesionálními českými a slovenskými průvodci, kteří tě provedou destinacemi, kde dlouhodobě žijí. Získáš tak jedinečné autentické zážitky a podíváš se na zajímavá místa, která zůstávají stranou zájmu běžných turistů. Zakládáme si na osobním přístupu, a tak pro tebe naši průvodci rádi připraví zážitek přesně podle vašich představ.

V momentě, kdy ti potvrdíme dostupnost výletu dle tvého výběru na konkrétní termín, propojíme tě přímo s průvodcem. Na základě společné domluvy tě průvodce vyzvedne přímo v ubytování, nebo se s tebou domluví na místě setkání. Poté už si užiješ soukromý výlet plný nezapomenutelných zážitků.

Jak dlouho dopředu bych si měl/a ubytování nebo výlety přes Likexpats zarezervovat?

Ubytování i výlety doporučujeme zarezervovat minimálně 3 měsíce dopředu. To je ideální časový předstih, abyste měli jistotu, že ubytování nebo výlet budou k dispozici.

Na koho se mám obrátit pokud mám dotaz na konkrétní výlet nebo ubytování?

V případě, že ubytování nebo výlet ještě nemáš zakoupený, obrať se na nás emailem na info@likexpats.com my ti poskytneme bližší informace. 

V případě, že ubytování nebo výlet už máš zakoupený, můžeš komunikovat přímo s organizátorem. Jeho nebo její kontakt najdeš v potvrzovacím e-mailu o rezervaci. 

Co mám dělat, pokud chci zrušit výlet nebo ubytování?

Napiš nám na info@likexpats.com a my to vyřídíme. Pokud nám dáš vědět včas, vrátíme ti peníze v plné výši. Co je to včas? Tady jsou naše storno podmínky, kterými se řídíme: 

Doba zrušení výletu

Výše storno poplatku

Více než 7 dní předem.

Zrušení zdarma. Neplatíš nic.

Méně než 7 dní předem.

Zaplatíš 50% z celkové ceny.

Méně než 72 hodin předem.

Zaplatíš 100% z celkové ceny.

Storno podmínky pro zrušení ubytování nalezneš vždy při konkrétním ubytování. 

Musím umět anglicky pokud chci s vámi na výlet?

Nemusíš! To je na tom to skvělé. Všichni expati, které najdeš na našem webu, mluví česky nebo slovensky, takže se krásně dorozumíte. Nemusíš se tedy obávat jazykové bariéry a můžeš se ptát úplně na cokoliv.

Kolik lidí se může účastnit na jednom výletě?

To je čistě na domluvě mezi tebou a organizátorem. Všechny výlety jsou soukromé, takže je jenom na tobě jestli pojedeš sám, s manželkou, přítelem, s dětmi nebo se dvěma kámošema 🙂 Organizátoři jsou ale standardně zvyklí na skupinky dvou až šesti lidí. 

Jaké jsou ceny za děti nebo větší skupiny cestovatelů?

Informace ohledně těchto cen najdeš ve většině případů v popisu daného výletů nebo ubytování. Pokud ne, ozvi se.

Je možné u vás zakoupit dárkový poukaz?

Ano! Máme za to, že jakýkoliv zážitek je skvělým dárkem a právě proto si ho u nás můžeš zakoupit. Dárkový poukaz je možné koupit na konkrétní zážitek nebo na určitou hodnotu. Nejčastěji u nás nakupujete v hodnotě 1 000 Kč, 1 500 Kč nebo 2 000 Kč. Ale můžeme se domluvit i individuálně. Stačí, když nás kontaktuješ e-mailem na info@likexpats.com a dáš nám vědět o jaký typ poukazu máš zájem. Vystavíme ti fakturu a po zaplacení připravíme dárkový poukaz se vzkazem na míru. Poukaz je platný na jeden rok.