Tenerife výlety s místními českými průvodci

Tenerife bez cestovky: Ostrov mnoha možností

Zde najdete nejautentičtější výlety na ostrově:

Přepnout filtry
Filter by label:

Filtrovat podle typu:

Načítá výsledky ...

Užij si pobyt na Tenerife na maximum

Vyberte si z více než 8 autentických výletů na Tenerife Chystáš se na nejlepší výlet na Tenerife a rád bys zažil něco výjimečného? Naši čeští průvodci Ti rádi představí všechny krásy tohoto španělského ostrova, konkrétně toho největšího z Kanárských ostrovů - Tenerife. Čeká na Tebe spousta výletů s českými průvodci, kteří na Tenerife dlouhodobě žijí a rádi Tě tímto ostrovem provedou. Nejenom, že Tě vezmou na výlet, ale dají Ti i spousta rad a tipů, jak si pobyt užít na maximum a vyhnout se přeplněným turistickým místům. A když turistická místa nebudeš chtít vynechat, poradí ti, kdy je nejlepší je navštívit, aby sis je užil bez stresu a houfů lidí.

A jaké výlety můžeš na Tenerife zažít?

Chceš poznat nejznámější místa ostrova za jeden den? Pak vyraz na výlet - Tenerife křížem krážem. Naši průvodci Ti vytvoří program na míru a společně prozkoumáte nejkrásnější části ostrova. Pokud byste se v teplém počasí rádi zchladili, nabízíme výlet na 3 skryté pláže Tenerife. Naši průvodci jich jako místní znají spoustu a rádi Ti je ukáží. Ochladit se můžete také na výletě k přírodním mořským bazénům Tenerife, kterých je na ostrově díky sopečné činnosti spousta. Když už je řeč o sopkách, vybrat si můžeš také výlet na sopku Teide, kam s tebou naši průvodci rádi podniknou výstup. Po většinu roku zdobí vrchol sopky sněhová pokrývka, právě díky ní ostrov dostal jméno Tenerife, což v původním jazyce ostrovanů znamená “zasněžený”. Pokud preferuješ akčnější výlety na Tenerife, je možné zažít také dvouhodinovou lekci surfování. Zajistíme Ti zkušeného instruktora, půjčíme neopren i prkno a hurá do vody! Věděl jsi, že je na Tenerife prales, který je zapsaný na seznamu UNESCO? Výlet do pralesu Anaga s českým průvodcem Ti poskytne úžasné výhledy na místa, odkud pořídíš ty nejlepší fotky Krásným zážitkem je také výlet lodí za delfíny či velrybami. Ve vodách Kanárských ostrovů žije až 26 druhů kytovců a díky výletu s kvalifikovaným odborníkem, je velmi pravděpodobné, že nějakého během této 3 hodinové plavby zahlédneš. Na tuto dobrodružnou cestu se ale můžete vypravit i sami, během výletu na kánoi, společně s českým průvodcem. Máme pro vás připravené lodě pro skupiny nebo pro jednotlivce, stačí už jen vyplout. Všechny výlety na Tenerife jsou v češtině a jsou soukromé, takže je program výletu na Tobě. Rádi vyhovíme Tvým přáním a každý výlet přizpůsobíme, tak aby sis z dovolené odnesl nezapomenutelné zážitky.

Nejlepší výlety na Tenerife

Tenerife výlety s českým průvodcem

Tenerife s průvodcem

výlety na Tenerife očima místních

výlety na Tenerife v češtině

Tenerife bez cestovky

Ceny jednotlivých výletů na Tenerife spolu s detaily výletů najdete přímo v profilu každého výletu, stačí se na ne prokliknout. Zažijte Tenerife očima místních.