Bali ubytování u Čechů, kde se ubytovat na Bali

Bali ubytování u Čechů


Přepnout filtry
Filter by label:

Filtrovat podle typu:

Načítá výsledky ...

Kde se ubytovat na Bali? Užij si ubytování na Bali v českém resortu nebo v luxusních vilách.

Bali je oblíbenou destinací mnoha cestovatelů a my Ti nabízíme ubytování v několika českých resortech na Bali.

Ať už se chystáš na jih do Jimbaranu nebo někam na východ, ve všech těchto oblastech Ti nabízíme jedinečné ubytování u Čechů na Bali.

Bali ubytování aneb kde se ubytovat na Bali?

Jeden z českých resortů na Bali nabízí majitelé Pepa a Jana. Jedná se o luxusní ubytování uprostřed rýžových polí. K dispozici jsou dvě vily - dvoulůžková a čtyřlůžková. Kromě magických rýžových polí je v blízkosti také mnoho vodopádů a dalších přírodních krás. Pepa a Jana se na místě postarají o tvé pohodlí od začátku do konce pobytu. Ubytování u Čechů na Bali nabízí také Simona. Ubytování se nachází v letovisku Jimbaran, které je považováno za surfařský ráj a skvělý výchozí bod pro další výlety. Součástí resortu je celkem 6 bungalovů pro 2-3 osoby, dvě třílůžkové vily a samozřejmě venkovní bazén. Výhodou tohoto českého ubytování na Bali je také to, že se každé ráno můžeš těšit na zdravou a chutnou snídani. V klidné vesničce na východě se nachází další luxusní ubytování na Bali od Pepy a Jany. Jedná se o dvě vily pro 6 osob se soukromým bazénem a zahradou. Vily nabízí fantastickým výhledem na rýžová pole, palmové háje, Indický oceán a sopku Agung. V blízkosti je také jedna z nejoblíbenějších pláží Virgin Beach. Z této vily se vám rozhodně nebude chtít odjíždět.

Autentické ubytování na Bali

Bali ubytování u Čechů

Český resort na Bali

Ubytování Jimbaran

Bali ubytování u českých majitelů

Ubytování luxusní vily na Bali

Bali ubytování

Ubytování na Bali Češi

Češi na Bali ubytování

Češi žijící na Bali

Kde se ubytovat na Bali

Rádi byste na Bali vyrazili na výlet? Prohlédněte si naši širokou nabídku výletů a odneste si z Bali nezapomenutelné zážitky.