Mallorca výlety s místním českým průvodcem

Mallorca: Výlety na které nezapomeneš

Přepnout filtry
Filter by label:

Filtrovat podle typu:

Načítá výsledky ...

Užij si pobyt na Mallorce na maximum

Chystáš se na výlet na Mallorcu a rád bys zažil něco výjimečného? Naši čeští průvodci Ti rádi představí všechny krásy tohoto španělského ostrova. Čeká na Tebe spousta výletů s českými průvodci, kteří na Mallorce dlouhodobě žijí a rádi Tě tímto ostrovem provedou. Nejenom, že Tě vezmou na výlet, ale dají Ti i spousta rad a tipů, jak si Mallorcu užít na maximum a vyhnout se přeplněným turistickým místům. A když turistická místa nebudeš chtít vynechat, poradí ti, kdy je nejlepší je navštívit, aby sis je užil bez stresu a houfů lidí.  

A co všechno můžeš na Mallorce zažít? Mallorca výlety s průvodcem.

Vyrazit můžeš například na výlet s českým průvodcem Danielem, který Ti během jednodenního výletu ukáže největší krásy tohoto ostrova. Společně se můžete vydat za nejkrásnějšími plážemi, horskými vesničkami, historickými městy nebo vyzkoušet místní gastronomii. A k dobrému jídlu neodmyslitelně patří také dobré pití, proto průvodce Daniel nabízí také výlet do místního vinařství s degustací vína. Průvodce Mirek pak nabízí den plný dobrodružství, při kterém si můžeš vyzkoušet coasteering. Že nevíš co to je? Je to aktivita plná adrenalinu - skákání do moře, lezení po útesech a slaňování. Pokud preferuješ aktivnější výlety, pak je to skvělá příležitost. A na Mallorce jsou pro coasteering navíc perfektní podmínky. Pokud toužíš po aktivním výletu, ale coasteering pro Tebe představuje až příliš mnoho adrenalitu, nevšedním zážitkem, který průvodce Mirek nabízí,  je pak také návštěva mořské jeskyně . Všechny výlety na Mallorce jsou v češtině a jsou soukromé, takže je program výletu na Tobě, rádi vyhovíme Tvým přáním a každý výlet přizpůsobíme, tak aby sis z dovolené odnesl nezapomenutelné zážitky.

Výlety na Mallorce s českým průvodcem

Mallorca výlety očima místních

Výlety na Mallorce v češtině

Autentické zážitky na Mallorce

Český průvodce na Mallorce

Mallorca výlety s průvodcem

Ceny jednotlivých výletů na Mallorce spolu s detaily výletů najdete přímo v profilu každého výletu, stačí se na ně prokliknout. Průvodce vas vyzvedne přímo na hotelu a po výletu zase bezpečně doveze přímo na hotel. Zažijte Mallorcu očima místních. Hledáte na Mallorce ubytování? Prohlédněte si naši nabídku: Apartmán pro 2 osoby v přístavu Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře Apartmán pro 4 osoby v přístavu Apartmán pro 4 osoby u pláže