Laguna Bacalar ubytování, kde se ubytovat u Laguny Bacalar

Kde se ubytovat u Laguny Bacalar: Vily a resorty u laguny Bacalar

Přepnout filtry
Filter by label:

Filtrovat podle typu:

Načítá výsledky ...

Užij si ubytování u Laguny Bacalar u českých hostitelů

Laguna Bacalar je dlouhé a překrásné jezero v Mexiku, kde Ti nabízíme ubytování v několika českých resortech a vilách. Majitelka Katka, která v Mexiku dlouhodobě žije tu nabízí krásná ubytování a ráda ti se vším pomůže.Laguna Bacalar aneb kde se ubytovat u jezera Bacalar?

Prvním ubytováním je česká vila s bazénem, která se nachází doslova pár kroků od Laguny Bacalar. Malebné městečko Buenavista, ve kterém se vila nachází ti zaručí klidnou a ničím nerušenou dovolenou. A pokud zatoužíš po dobrodružství, můžeš prozkoumat mayské ruiny nebo vyrazit do městečka Bacalar.

Další ubytování u Laguny Bacalar u Čechů, si zaručeně také zamiluješ. Tato samostatná vila, ideální například pro čtyřčlennou rodinu, nabízí také venkovní gril nebo vířivku. Odpočinek a pohoda je zde zaručena. Jezero Bacalar je opět jen pár kroků od ubytování, takže si můžete užívat i lenošení na pláži nebo mnoho vodních aktivit.

Posledním ubytováním je resort 16 luxusních vil u Laguny Bacalar, které kromě nového a moderního komplexu nabízí také bazén, posilovnu a další prostory k zábavě a odpočinku. K jezeru Bacalar se dostaneš pěšky nebo pohodlně na skútru, případně můžeš vyrazit prozkoumat okolí a památky.

Laguna Bacalar ubytování od Čechů

Ubytování jezero Bacalar

Bacalar ubytování u českých majitelů

Ubytování Laguna Bacalar

Laguna Bacalar vily

Resort Laguna Bacalar

Přečti si článek o tom, proč navštívit Yucatán nebo článek s naším itinerářem na 3 týdny po Mexiku na našem blogu. Rád bys v Mexiku vyrazil na výlet? Prohlédi si naši nabídku výletů na Yucatánu s českým průvodcem