Hledáte tipy na vánoční dárky pro cestovatele? Tak to jste tady správně!

Pojďme rovnou na to:

Vánoční dárky pro cestovatele, 10 tipů

1. Jazykový online kurz přes Onlinejazyky.cz

Skvělý vánoční dárek pro kámoše, sourozence nebo rodiče, kteří rádi cestují. A proč ne, dárek pro sebe! 🙂 Jazykový online kurz

Masaryk jednou řekl kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Já vím, tato fráze je už malinko otřepaná, ale to nemění nic na tom, jak velká pravda to je! Sám mluvím třemi cizími jazyky a s každým novým jazykem se mi doslova otevřel úplně nový svět. Krásným příkladem je moje španělština. Jakmile jsem začal španělsky mluvit, najednou jsem se ke Španělům dostal tak nějak blíž a mnohem víc jsem rozuměl i jejich kultuře. Navíc jsem díky mé znalosti španělštiny potkal skvělé lidi. Začátkem letošního roku jsem vyrazil s argentinskou kamarádkou cestovat po její zemi a všude jsem se domluvil španělsky. Možná si říkáte, proč se učit další cizí jazyk, když už umím anglicky. Angličtina je super, ale jsou místa, kde se anglicky moc nedomluvíte, jako třeba právě jižní Amerika.

Kurzy od onlinejazyky.cz jsou skvělý způsob, jak se jazyky naučit zábavně, snadno a rychle.

2. Vánoční dárky pro cestovatele z Vyvolej.to fotokniha, fotoalbum, fotoobrazy

Super vánoční dárek pro rodinu nebo kamarády, s kterými jste byli na cestách

Také máte spoustu fotek z dovolené nebo z cest v digitální formě? Na vyvolej.to najdete krásné fotoknihy, fotoalba a fotobrazy.

Možná si říkáte, k čemu mi fotokniha nebo fotoalbum bude? Ale nalejme si čistého vína. Kolikrát jste si fotky z cest v počitači nebo v mobilu zpětně prohlédli?

Tipuji, že maximálně jednou a možná i to je hodně. Fotoknihy a fotoalba jsou super způsob, jak si vzpomínky na cesty uchovat navždy a navíc se při výběru fotek do alba vrátíte na cesty.

Dárky pro cestovatele z vyvolej.to

3. Vánoční dárek knížka Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc.

Znáš někoho, kdo byl na Bali? Ideální vánoční dárek!

Říká vám něco jméno Sarah Hlousek? Jde o Češku, která už několik let žije na Bali ve vesničce Seraya. Na Bali, ale nejen žije, pomáhá tam místním dětem, kterým dokonce postavila dětskou klubovnu. Knížka je plná srandovních a bizarních příběhů a ukáže vám, jak odlišná je mentalita a způsob života Balilijců od života v Evropě. Já Sáru už dlouho sleduji na sociálních sítích a při čtení jejich příspěvku se vždy směju a jen nechápavě kroutím hlavou.

Vánoční dárek knížka příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc

4. Dárek pro ty největší dobroduhy GoPro kamera

Vánoční dárek vhodný pro kámoše nebo sourozence, které baví točit videa

Určitě jsi už na sítích viděl/a skvělá videa z cest. Tajemstvím dobrého videa je kvalitní kamera. A Gopro kamera je prostě špička na trhu. Tu nejlevnější seženeš třeba na Alza.cz již za 4 990 Kč.  Za mě rozhodně skvělá investice!

Vánoční dárek pro dobrodruhy GoPro

5. Dárek pro dobroduhy Tripod Gorillapod

Tohle je super vychytávka hlavně pro cestovatele, kteří rádi cestují sami.

Znáš to, cestuješ sám a chtěl bys nějakou pořádnou fotku. Tenhle tripod můžete díky jeho ohebným nohám připevnit k čemukoliv, ke stromu, zabrádlí nebo pouličním osvětlení a vesele fotit či natáčet videa.

Vánoční dárek tripod Gorillapod

6. Krásný dárek pro cestovatele knížka od Ládi Zibury

Krásný vánoční dárek, který se hodí pro kohokoliv- od kámošů až po babičku

Pokud jste již kteroukoliv knížku od Ládi Zibury drželi v ruce, jsem si jistý, že jste ji z ruky nemohli pustit. Jeho osobitý styl psaní s vtipnými průpovídkami a užásnými zážitky a historkami je prostě TOP. Osobně doporučuji začít jeho první knížkou “40 dní pěšky do Jeruzaléma“.

Dárek pro cestovatele kniha Zibura

7. Vánoční dárky pro cestovatele od Mementerra

Super vánoční dárek pro každého, kdo miluje cestování

A jsme zase u těch vzpomínek. Znáte to, vyjedete na cesty a říkáte si, že si všechny zážitky a vzpomínky zapíšete, ať se k nim kdykoliv můžete vrátit nebo je sdílet s ostatními. Ve většině případů se na to ale vykašlete a vzpomínky máte pouze v hlavě. Což je super, ale postupem času na ně jednoduše zapomenete. Často je to tím, že nevíme jak začít nebo nevíme, jak vzpomínky na papíru uspořádat. S tímto cestovatelským deníkem se vám bude psát samo.

Dárky pro cestovatele z Mementerra

8. Vánoční dárky pro cestovatele Ebooky Příběhy z džungle a Peruánská kuchařka

Ideální vánoční dárky pro cestovatele a pro milovníky Jižní Ameriky

Pokud jste milovníci Jižní Ameriky, tuto knížku prostě musíte mít. Napsala ji Češka Zuzka Bartáková, která žila přímo v peruánské džungli. Skutečné veselé i smutné příběhy z denodenního života v Peru, kulturní šoky, vztah s Peruáncem, o tom všem se v knížce dočtete.

Se Zuzkou jsem pro vás domluvil 10% slevu, kterou získáte po kliknutí na odkaz s názvem knížky výše.

Zuzka má i skvělý eshop, na kterém najdete výrobky dovezené přímo z Peru. Při použití slevového kódu likeexpats5 navíc dostanete 5% slevu.

Dárek pro cestovatele, ebook příběhy z džungle

9. Dárek pro cestovatele knížka Nepálské lásky

Skvělý vánoční dárek pro milovníky Nepálu

Už jste někdy slyšeli jméno Michaela Gautam? Já jsem její knížku doslova “hltal”. Krásný inspirativní příběh o tom, že se dá každý sen splnit i přesto, že je cesta k němu strastiplná a plná překážek.Míša je pro mě obrovskou inspirací, odletěla do Nepálu, kde si zamilovala místní děti a udělala vše proto, aby jim pomohla mít lepší život. V knížce popisuje nelehké začátky, ale nakonec se jí podařilo vybudovat značku Thao- obchod s nepálskou módou, díky které může děti na dálku podporovat.

Dárek knížka Mé nepálské lásky

10. Vánoční dárkový poukaz

Dárkový poukaz na cestovatelský zážitek s Likexpats

Vánoční dárkový poukaz

Nesni, ale začni své sny žít!

„Zavři oči“ a představ si…

✓ Jak sbíráš olivy v Řecku a sleduješ na vlastní oči, jak se z nich vyrábí nejkvalitnější panenský olivový olej.

✓Jak pozoruješ delfíny a jak se s nimi potápíš a plaveš na Tenerife.

✓ Jak se touláš po královských zahradách, vychutnáváš si dobré víno a na závěr dne si dopřeješ divadlo v Paříži.

✓ Nebo jak jsi na magickém buddhistickém obřadě goma v nádherném prostředí chrámu na tokijském předměstí a poprvé zažíváš sílu Japonska.

Připravili jsme pro tebe dárkové poukazy, díky kterým se tyto a mnohé další zážitky stanou realitou. Tvojí nebo někoho, komu je dopřeješ.

Vánoční dárkový poukaz Likexpats

Naším dárkovým poukazem dopřeješ nevšední zážitky s českými a slovenskými průvodci. Naši průvodci tě zavedou na místa, o kterých se moc neví a dopřejí ti zážitky, na které se nezapomíná. Navíc na tebe budou mluvit tvým jazykem (česky nebo slovensky), nemusíš se trápit, že nemáš jazykové vybavení.

Jak dárkový poukaz funguje:

✓ Můžeš zakoupit dárkový poukaz na konkrétní zážitek a nebo na určitou hodnotu: 1 000 Kč, 1 500 Kč, 2000 Kč. Nebo dle dohody.

✓ Po zaplacení ti vytvoříme dárkový poukaz se vzkazem na míru a zašleme e-mailem.

✓ Platnost poukazu je 1 rok.

Kup si tento dárkový poukaz a začni se těšit na nové cestovatelské zážitky. Zároveň koupí tohoto dárkového poukazu podpoříš Čechy a Slováky žijící v zahraničí v této nelehké době.

Bonusový tip: Adventní kalendář

Virtuální italský adventní kalendář od Míši z Italského snu

Miluješ Itálii? Nečekej na Vánoce, udělej si radost už teď a vydej se na virtuální cestu do Itálie 

Co byste řekli tomu, užít si letošní Vánoce v Itálii? Virtuální okénka italského adventního kalendáře vás provedou italskými autentickými Vánoci. Jak Italové slaví a jaké mají vánoční tradice? Pečou cukroví a honí kapra ve vaně? Co na Vánoce vaří, ji a pijí? V kalendáři nechybí ani výuka italského jazyka zábavnou a efektivní formou. Zakončete tento rok vesele a užijte si letošní Vánoce v italském duchu.

Líbil se Ti náš článek tipy na dárky pro cestovatele? Dej o něm vědět ostatním! 🙂

Přidej komentář