Likexpats.com

Chtěli byste prožít svoji dovolenou či návštěvu cizí země autenticky? Navštívit místa, kam nechodí turisté a cestovat bez jazykové bariéry? Žít aspoň týden či dva jako lidé žijící v zahraničí?
Díky likexpats.com se vám tento sen může splnit.

Můžete bez ohledu na znalosti cizího jazyka či místních poměrů cestovat a objevovat cizí země. Dokážeme vás totiž spojit s Čechy a Slováky žijícími v místě, do kterého chcete cestovat.
Pokud jste už někdy měli možnost navštívit známé, kteří v zahraničí žijí, určitě jste tuto cizí zemi zažili úplně jinak.

Právě Češi a Slováci v zahraničí znají perfektně danou destinaci, je to jejich domov a mohou vám ukázat nejkrásnější místa, provést vás městem, doporučit neturistické restaurace nebo vás pozvat na večeři s místními.

 

 

Co děláme?

Naším cílem je umožnit každému opravdu zažít cizí zemi.

Věděli jste, že každý 6. Čech žije v zahraničí?

My jsme toho využili a vytvořili platformu, která propojuje Čechy a Slováky žijící v zahraničí s těmi, kteří touži jejich zemi navštívit.Právě oni vám dokážou zajistit prohlídky míst, výlety a veškeré další aktivity. Vše v češtině nebo slovenštině, takže i bez znalosti lokálního jazyka nebudete nijak omezeni.

Díky lokálnímu průvodci zažijete věci a navštívíte místa, která vám žádná turistická agentura nenabídne. Zažijete zemi tak, jak ji zažívají její obyvatelé, naprosto autenticky.

 

 

O mně

Tomáš Naňák, CEO

Před 4 lety jsem se odstěhoval do zahraničí, konkrétně do Španělska. Bylo to poprvé, kdy jsem zažil zahraničí jinak, ne jako turista, ale jako místní. Tady jsem si uvědomil obrovský rozdíl, jaký je mezi klasickou turistickou návštěvou prostřednictvím agentury a návštěvou s místním průvodcem, který je tu doma.

Momentálně žiji na Malorce, kterou jsem měl vždycky v podvědomí jako turistický ostrov. Až jako místní obyvatel jsem zjistil, že je tu spousta krásných oblastí a míst, kde můžete zažít tu pravou Malorku.A tehdy jsem se rozhodl zprostředkovat pomocí platformy likexpats.com tento zážitek i vám.

Zažijte i vy zahraničí jinak, autenticky a bez jazykových bariér.